• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
sprawdzony naturalny dezodorant na trening!
#1
Witam wszystkie Panie  Heart czy macie jakiś sprawdzony naturalny dezodorant/antyperspirant? Oczywiście wegański i najlepiej 100% naturalny skład, ALE taki żeby się sprawdzał na treningach....? bo słuchajcie naprawdę mam z tym kłopot Sad( jakoś kiepsko działają te, które do tej pory miałam. Niby coś tam dają, ale nie czuję takiej fajnej świeżości - wiecie o co mi chodzi ;]  
Chcę znaleźć taki, który nawet przy ciężkim cardio będzie się sprawdzał. Plisss, pomóżcie!
  Odpowiedz
#2
[quote pid='17' dateline='1526438994']
Witam wszystkie Panie  Heart czy macie jakiś sprawdzony naturalny dezodorant/antyperspirant? Oczywiście wegański i najlepiej 100% naturalny skład, ALE taki żeby się sprawdzał na treningach....? bo słuchajcie naprawdę mam z tym kłopot Sad( jakoś kiepsko działają te, które do tej pory miałam. Niby coś tam dają, ale nie czuję takiej fajnej świeżości - wiecie o co mi chodzi ;]  
Chcę znaleźć taki, który nawet przy ciężkim cardio będzie się sprawdzał. Plisss, pomóżcie!
[/quote]

Witam !

Ja używam osobiście rossman alterra neturkosmetik - sa wegańskie i dosc tanie , ale nie chodzi mi o cene - dla mnie sie sprawdza .
Altera deo-balsam melisa i szałwia - żołta etikieta
A dezodorant : 
Alterra natur kosmetik deo spray sport bio lemon i koffeina ! Jest rewelacyjny pachnie przepięknie. Niebieska etykieta. Obudwa pakowane w szklanych opakowaniach [Obrazek: smile.png] !!!
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości