• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
O której godzinie trening ?
Hej, o której godzinie najlepiej robić trening?
  Odpowiedz
Cześć, pora treningu to kwestia indywidualna i uzależniona od preferencji czy możliwości Wink Są osoby, które lubią ćwiczyć rano przed pracą i obowiązkami, to je nakręca i daje im "kopa" na resztę dnia, inne osoby wolą trenować na spokojnie po obowiązkach. W kontekście uzyskanych efektów treningowych nie będzie miało to większego znaczenia o jakiej porze wybierzemy się na trening, byle by właśnie było to dla nas wygodne by trening nas nie stresował sam w sobie, że jest robiony gdzieś, gdzie nie chcemy... takie rozwiązanie zdecydowanie nie pomoże. Warto ewentualnie zaznaczyć, że trening w godzinach późnowieczornych może utrudnić zasypianie, jednak wciąż jest to mocno indywidualna kwestia Wink
  Odpowiedz
ja ledwo zwlekam się z łóżka rano i jestem tak zaspana, że zwyczajnie nie mogę nawet myśleć o treningu siłowym np z samego rana.. tak samo jakieś kardio 
ale ostatnio odkryłam zbawienne 25-30 min takeij podstawowej lekkiej jogi rano, tak na rozgrzanie - rewelacja! 
żadne tam rozciąganie tylko po prostu raczej stopniowe, delikatne rozgrzanie stawów i mięśni. No coś pięknego i zdecydowanie lepsze od kawy na pusty żołądek ;Wink

polecam wszystkim tak się poprzeciągać z samego rana  Big Grin  

PS no a mocny trening, kardio itd. to tylko w ciągu dnia i na pewno nie wiczorem, o nie! nie idzie spać po tym...
  Odpowiedz
Ja pracuję na trzy zmiany i się z tym nie cackam, ćwiczę gdy mam czas
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości