• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kobieta na siłowni
#1
Jak powinna ćwiczyć kobieta na siłowni żeby mieć jędrne ciało, ale nie za bardzo umięśnione?  możecie się smiać, ale mi akurat nie podoba się sześciopak na kobiecym brzuchu itp. :/

Mam dokładnie ten sam problem co suzzi , więc dołączam sie z pytaniem ;]

Chcę ćwiczyć na siłowni bo chcę mieć silne ciało, ale... boję się, że urosną mi takie męskie mięśnie... poważnie Sad ale wiecie o co mi chodzi? no nie dokładnie jak u faceta, to oczywiste, ale nie chcę wyglądać jak taka "chłopczyca" Tongue
Chcę mieć zdrowe i silne ciało, ale ta myśl mnie powstrzymuje od takich treningów. Poradźcie coś :]
  Odpowiedz
#2
(05-17-2018, 04:41 AM)suzzi napisał(a): Jak powinna ćwiczyć kobieta na siłowni żeby mieć jędrne ciało, ale nie za bardzo umięśnione?  możecie się smiać, ale mi akurat nie podoba się sześciopak na kobiecym brzuchu itp. :/

Mam dokładnie ten sam problem co suzzi , więc dołączam sie z pytaniem ;]

Chcę ćwiczyć na siłowni bo chcę mieć silne ciało, ale... boję się, że urosną mi takie męskie mięśnie... poważnie Sad ale wiecie o co mi chodzi? no nie dokładnie jak u faceta, to oczywiste, ale nie chcę wyglądać jak taka "chłopczyca" Tongue  
Chcę mieć zdrowe i silne ciało, ale ta myśl mnie powstrzymuje od takich treningów. Poradźcie coś :]

Unikaj duzych ciężarów  korzystaj z mniejszych . Polecam cwiczenia z wlasnym ciezarem ciała  stabilizacyjne i z wszelkimi rodzaju gumami . Cwiczenia na mięśnie głębokie . Tam nie zrywasz włókien miesniowych i efekt jest zupełnie inny ( wizualnie ) ?
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości