• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
KAWA - naturalny doping?
#1
Wszyscy polecają zwykłą czarną kawę przed treningiem jako naturalny dopalacz (i niby w miarę najzdrowszy) a ja akurat kawę uwielbiam, ale.... niestety mam tak, że zawsze (ale to za każdym razem!) po takiej kawie w trakcie treningu mam o wieele wyższe tętno i co najgorsze- zdecydowanie bardziej się wtedy męczę 

Przykład (przy takiej samej intensywności treningu): 
- trening kardio na skakance bez kawy, max tętno 167-170 
- trening kardio na skakance po kawie, max tętno 187, a nawet ok 190 [ok 30min po wypiciu) 

Czy to o taki właśnie efekt chodzi? Też tak macie?
  Odpowiedz
#2
(05-17-2018, 05:52 AM)kawosz napisał(a): Wszyscy polecają zwykłą czarną kawę przed treningiem jako naturalny dopalacz (i niby w miarę najzdrowszy) a ja akurat kawę uwielbiam, ale.... niestety mam tak, że zawsze (ale to za każdym razem!) po takiej kawie w trakcie treningu mam o wieele wyższe tętno i co najgorsze- zdecydowanie bardziej się wtedy męczę 

Przykład (przy takiej samej intensywności treningu): 
- trening kardio na skakance bez kawy, max tętno 167-170 
- trening kardio na skakance po kawie, max tętno 187, a nawet ok 190 [ok 30min po wypiciu) 

Czy to o taki właśnie efekt chodzi? Też tak macie?

Wielu chodzi o taki efekt z racji tego ze organizm juz z punktu wyjsciowego ma wyzsze tętno bez pracy - a idziesz na trening po to by je podniesc . Jednak zbyt wysokie tetno jest męczące i jesli nie czujesz się dobrze poszukaj mniej agresywnych metod - ja polecam w tym wypadku spalacz . Czuje się po nim rewelacyjnie, nie męczę sie wcale szybciej a dodatkowo podnosi termogeneze organizmu naturalnymi skladnikami i spalamy tluszczyk. Jesli Twoj organizm pokazuje Ci, ze nie czuje sie najlepiej. To poprostu go sluchaj[Obrazek: smile.png]

https://silaroslin.pl/pl/p/Termo-PLUS-120-kapsulek/113
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości